Logo

PASAT 3 1.

Број на оглас: 3135362 | Објавен на: 12.02.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASAT 3 1.9 TDI KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач