Logo

Krovni nosaci

Број на оглас: 3135367 | Објавен на: 23.05.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: 24 "

Цена: 60 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Krovni nosaci
Cena od 25 do 60eur

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач