Logo

Маринер 8 Mariner 8

Број на оглас: 3135442 | Објавен на: 04.08.2019, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови/чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


Продавам Маринер 8 hp долга чизма редовно одржуван беспрекорно функционира проба на Тиквешко езеро

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  slobodan

Потврден огласувач