1 / 7
Chevrolet Epica
3.800 €
4.200 €
23.01.2021 17:37

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Chevrolet

Модел:

Epica

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Chevrolet Epica 2.0 LT Diesel 150 К.С.

Број на изминати килметри: 180.000

Ниво на опрема LT

8 х воздушни перничиња,
Клима уред,
Електрика на прозори,
Електрика на ретровизори,
Висинско подесување на возачко седиште,
Лумбарна поддршка,
Мултифункционален кожен волан,
Кожни седишта,
Светла за магла,
Металик боја,
Алуминиумски тркала 17 инчни.

Дополнителни карактеристики:

Возилото не е од увоз. Купено е од овластен салон во Македонија. Поседува два клуча, уредна сервисна книшка и е во одлична состојба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

-
Потврден огласувач
078 249 260
Испрати Е-маил до огласувачот