Logo

Renault Twingo 2007g

Број на оглас: 3135647 | Објавен на: 10.08.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Twingo

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bg tabli eur 4,klima moze da se reg.na mk tabli besprekorna sostojba

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач