Logo

Opel astra 14 benzin plin atest so ful oprema

Број на оглас: 3136538 | Објавен на: 17.02.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet klima ispravana so mnogu mala potrosuvacak od 8 l na 100km moze i zamena

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач