Logo

Кожен околувратник

Број на оглас: 3136646 | Објавен на: 19.02.2019, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Нов кожен околувратник со боцки
должина 70см.

070/23-99-45

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач