Logo

SE PRODAVA NOV STAN

Број на оглас: 3137100 | Објавен на: 02.04.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 69 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2005

Година на реновирање: 2005

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Ul.v.s.bato.bb

Цена: 45.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stan ima dve sobi po 4.4×3.1edna soba so kuhina 5.4×4 hodnik 5×1.4 balkona 2 po 1.4×3.1 podrum od 5m2 može zamena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 smajo zilbeari

Потврден огласувач