Logo

VW POLO 1.9 SDI 98 GODINA

Број на оглас: 3137168 | Објавен на: 26.03.2020, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cel ili na delovi vw polo 1.9sdi 1998 godina.
Za bilo kakvi informacii barajte na
Viber 0038971250517 Boris ili
078/206-831 Gorgi

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач