Logo

Korg pa3x pa 3 256 ram pa 3x

Број на оглас: 3137256 | Објавен на: 12.02.2019, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.450 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Вид на оглас: Се продава


Sajzerite e vo najdobra mozna sostojba se funkcionira do posledno kopce 072 313 552 i 075 921 384 mal prostor za dogovor na lice mesto

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  blaze123

Потврден огласувач