Logo

Bandaz 13 ka 4x100 opel nissan vw

Број на оглас: 3137324 | Објавен на: 16.11.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam eden bandas za Nissan. Opel Korsa vw polo golf
4x100 13 ka

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач