Logo

Машка јакна XL

Број на оглас: 3137511 | Објавен на: 30.03.2019, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Црна

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Преубава јакна,XL големина,многу топла,само неколу пати носена.
тел 078 237 374

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Миха

Потврден огласувач