Logo

PS4 - ИГРИ (може и замена)

Број на оглас: 3137577 | Објавен на: 20.02.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам или менувам игри за PS4 !!!
1.Destiny
2.Fallout 4
3.Air conflicts VIETNAM (ultimate edition)
4.Farm simulator ....1.000 ден.(ПРОДАДЕНА).
5.LittleBIG Planet 3..1.000 ден.(ПРОДАДЕНА)
6.Sniper Elite III.....1.800 ден.(ПРОДАДЕНА)


Може и замена (дајте предлог)...
Може и кеш...(дајте понуда)...

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Лице за контакт

Потврден огласувач