Logo

Pearl DEMON Direct Drive Pedal - P3000D

Број на оглас: 3137837 | Објавен на: 18.02.2019, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД
13.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Pearl direct drive pedala vo super sostojba koristena 4 meseci.Pedalata si doagja so Pearl kufer za nea.biterot e na 60%.pozdrav

 Валандово

Прати Е-Маил

 Pepi

Потврден огласувач