Logo

Polnac za laptop HP 18.5v (( ORGINAL))

Број на оглас: 3137847 | Објавен на: 03.06.2020, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polnac za laptop HP 18.5v 3.5A, polnacot e orginal i e zacuvan bez nikakov problem koristen na svoj licen laptop .

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач