Logo

MAZDA 6 SPORT 2.0CDTI

Број на оглас: 3137996 | Објавен на: 24.04.2019, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e mnogu zacuvana,so realna kilometraza ,6 brzini,ima full oprema ,komandi na volan,tempomat na volan,webasto greenje, klimatronik,sezor za dozd,senzor za svetlo,kamera za rikverc,dva kluca,i dr......ima i atestirani klima folii,i atestirana kuka,mozi zamena za pomala kola so vasa doplata

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач