Logo

Bandazi

Број на оглас: 3138158 | Објавен на: 20.07.2019, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 4 бандажи 15 " 5 * 112

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Марјан

Потврден огласувач