Logo

Pojacalo MARANTZ PM-630 vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3138445 | Објавен на: 17.02.2019, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.600 МКД
3.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Epten socuvano

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ljubco

Потврден огласувач