Logo

OPEL VECTRA 1.8 DELOVI

Број на оглас: 3138578 | Објавен на: 12.02.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA SE PRODAVA NA DELOVI NE SE PRODAVA CELA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач