Logo

VW TOURAN 2004GODINA 2.0TDI 140KS

Број на оглас: 3138783 | Објавен на: 14.04.2019, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: По Договор
4.250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VW TOURAN 2004GODINA VO EKSTRA SOSTOJBA VOZILOTO E DONESENO OD GERMANIJA SO VOZENJE
FULL OPREMA
+TEMPOMAT
+VEBASTO

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач