Logo

Zvucnik Bass woofer za Touareg,Cayenne..

Број на оглас: 3139621 | Објавен на: 01.07.2019, 22:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Zvucnikot e kako nov eden e 8 incen 20 sm

Tel 075-601-647 odgovaram i na poraki i viber...

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Peco

Потврден огласувач