Logo

SE IZDAVA KUKJA / HOUSE FOR RENT

Број на оглас: 3140248 | Објавен на: 21.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 70 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Vlado Kantardziev

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZDAVA KUKjA NA UL VLADO KANTARDZIEV 18
120 m2 so podkrovje
SO DVORNO MESTO i pokrien prostor vo del od dvorot,
sopstven vlez i vlez za avtomobil
Kukata raspolaga so:
DVE SPALNI
DVE KUPATILA + SAMO TOALET/WC
DNEVEN PRESTOJ so KAMIN, komforen
KUJNA
SOPSTVENO GREENJE PODNO

KONTAKT TEL : 070 320 236

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач