Logo

Gumi i bandazi 4x100 185/55 R15

Број на оглас: 3140443 | Објавен на: 20.02.2019, 17:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
240 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Kupeni se novi i vozeni samo 2 leta ili okolu 6000km. Gumite se Fulda

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач