Logo

Nissan Primera Dellovi

Број на оглас: 3140706 | Објавен на: 21.02.2020, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Primera 1.6 16v

Tип на делови: Останато

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nissan Primera Dellovi 1.6 16v 1998 -2001. Se sto vi treba

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 ilber

Потврден огласувач