Logo

LAND ROVER DISCOVERY 3

Број на оглас: 3140708 | Објавен на: 14.08.2019, 20:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: LandRover

Модел: Discovery

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Napraven golem servis,registriran do 12.2019
Info na 071 340 441

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  orce

Потврден огласувач