Logo

Mercedes C 180 benzin-plin

Број на оглас: 3140767 | Објавен на: 20.02.2019, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 1.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba raboti ina benzin ina plint trosi 10 do12 l plin so ful oprema bez nikakvi vlozuvana vredi da se vidi koj se razbira neka poveli da se uveri

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Lazar

Потврден огласувач