Logo

DREBONG

Број на оглас: 3140773 | Објавен на: 12.02.2019, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


C5 M ,gi reze site navoi.
vo dobra Ispravna sostojba
Kuplung
vreteno 59mm
Sirina 420mm, mozna zamena
Tel broj 078 884 113

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач