Logo

prodavam seno balirano

Број на оглас: 3141202 | Објавен на: 29.08.2020, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 95 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Аптеки, Фармација,Земјоделски

Вид на оглас: Се продава


prodavam seno vo bali,po 6.5 den od kilogram ili 90 den bala

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач