Logo

VW passat 1.9 tdi dizel

Број на оглас: 3141213 | Објавен на: 04.03.2019, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW passat 1.9 tdi 66 kw dizel vo odlicna sostojba oprema:
Klima,elektrika na prozori,abs,grejaci na predni sedista,greaci na retrovizori,navigaciaja,euro kuka fabricka,novi gumi soncev krov servisarano pali vozi

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  marjan

Потврден огласувач