Logo

KIA DELOVI sportage.picanto.ceed

Број на оглас: 3141617 | Објавен на: 20.10.2019, 10:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Gi imam samo tija delovi so se na slikite

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач