Logo

Electro Voice 15.3... фабрички...

Број на оглас: 3141618 | Објавен на: 12.02.2019, 00:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
370 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Electro Voice 15.3... фабрички... 350 евра пар... цената е фиксна! .................Барајте ме на 077 498 057............! НЕ на долу наведениот број!

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 taci

Потврден огласувач