Logo

Opel Vectra 2.0Dti 16v

Број на оглас: 3141687 | Објавен на: 20.02.2019, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel vectra 2.0DTi 16ventilska
223.000 km,
Novi gumi 15'' zimski i letni BF Goodrich vozeni po edna sezona,
Klima, ABS, SERVO
Elektrika na stakla i retrovizori
Komandi na volan
I druga oprema.
Euro kuka
nov akumulator kupen pred eden mesec so garancija.
Prosecna potrosuvacka 4.7l/100km, mnogu eknomicna za kola so 2.0 motor.
Socuvana
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Vectra