Logo

Се продава куќа со деловен простор во Кривогаштани

Број на оглас: 3141711 | Објавен на: 26.08.2019, 06:13
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 158 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 580 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1975

Број на балкони: Тераса + 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Кривогаштани

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа 158 метри квадратни, со деловен простор од 104,4 метри квадратни, помала куќа од 30 метри квадратни со помошни простории од 20 метри квадратни. Над деловниот објект има плоча од 66 метри квадратни со дозвола за надоградба за секаква намена. Куќата и деловниот објект се со комплетна документација. Само за сериозни купувачи
Тел. за контакт: 078262557 / 078369506

  Прилеп    Општина: Кривогаштани

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач