Logo

Samsung Galaxy mini GT-S5570

Број на оглас: 3141779 | Објавен на: 09.10.2019, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy mini GT-S5570

Боја: White

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.000 МКД
1.600 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvan tlefon so baterija koja drzi-komplet vo kutija kako na slikite

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  Драган

Потврден огласувач