Logo

IPHONE 3GS-nova baterija

Број на оглас: 3141789 | Објавен на: 17.10.2019, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Apple

Модел: 3GS

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.600 МКД
1.999 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Apple iPhone 3GS
https://www.gsmarena.com/apple_iphone_3gs-2826.php
Telefonot e kupen nov vo SAD
Celo vreme e vo futrola so zastitna folija na ekran
Nema nitu edna grebnatinka
So nego odat i futrolite na slikite(military case-OTTER Box)
Ima nova batrija-drzi do 3 dena celo vreme na NET
Ekran 3.5inci
CPU 600 MHz Cortex-A8
iOS 3, upgradable to iOS 6.1.6
Kamera 3.15mpx
Memorija 8/16/32 GB, 256 MB RAM
Ima polnac

  Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

  Драган

Потврден огласувач