Logo

Piaggio Typhoon 50 2012

Број на оглас: 3142247 | Објавен на: 17.01.2019, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Kupen nov vo Italija
Noviot model od Piaggio Typhoon 2012
49cc/3.4kw
15.500 km
MK tablici trajno registrirano
Kako od Fabrika

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач