Logo

SE PRODAVA CELA ZA DELOVI

Број на оглас: 3142621 | Објавен на: 04.04.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xsara Picasso

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


INFORMACII NA 075-428-365

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Vlatko