Logo

Samsung J7 2017

Број на оглас: 3142833 | Објавен на: 16.02.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J7 2017

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 8.500 МКД
9.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kako nov. Donesen od Slovenija. Dual sim. Bez zameni

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Erol

Потврден огласувач