Logo

Prodavam PIRELLI 255/55/18 2 br novi

Број на оглас: 3143621 | Објавен на: 17.02.2019, 11:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Ednata e vozena 500km dr e ganc nova. Cena za dvete

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач