Logo

motokultivator imt 506 kultivator freza

Број на оглас: 3143647 | Објавен на: 15.02.2019, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 330 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


vo super sostojba,ima tri brzini i rikvec so freza i trkala.moze ds se vidi i proba.moze da se prati po kargo tel 071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач