Logo

PLAC DO RESTORAN BELICA IZLEGUVA NA SAMA REKA

Број на оглас: 3143952 | Објавен на: 30.07.2020, 16:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1300 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 25 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Plac niva od 1300m3 na top lokacija vo selo belica makedonaki brod vo sama blizina na restorant belica

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 zvonko

Потврден огласувач