Logo

Prodavam Iphone 7+

Број на оглас: 3144209 | Објавен на: 15.02.2019, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone 7+

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 370 €
390 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Super socuvan 7+ so zastitno staklo i baterija od 91%
Nikogas ne e padnat i nema nitu edna grebnatina.
Telefonot e vo Skopje

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Jani Bogevski

Потврден огласувач