Logo

Touran 1.9

Број на оглас: 3144334 | Објавен на: 27.03.2019, 16:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


WV Touran 1.9 TDI. Touran 2.0 2004
-2007 godina
-registriran cela godina do 12.2019
-7 sedista
- 4 novi zimski gumi
- racen menuvac 6 brzini

Za poveke info na 071-625-211

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 Dzevdet

Потврден огласувач