1 / 3
Se Prodava Trofazen Sat "Ganz"
По Договор
19.01.2019 15:52

Куманово / Куманово

Se Prodava Trofazen Sat "Ganz" i uklopnik so osiguraci (380V-3Kem+220V-18Kom)
Cena po dogovor
079269818
078844735

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

rkghcd cdfggf
Потврден огласувач
079269818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам