Logo

Gumi 195/65R15

Број на оглас: 3144391 | Објавен на: 02.11.2019, 16:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi solidni 3000 den 4 komada

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 lazo

Потврден огласувач