Logo

Kozna jakna

Број на оглас: 3144430 | Објавен на: 22.11.2020, 17:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Јакни / сакоа

Големина: M

Боја: Окер

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Mnogu malku nosena kozena jakna kamel boja

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач