Logo

Iphone 5

Број на оглас: 3144469 | Објавен на: 12.03.2019, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: 5

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 50 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava iphone 5

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач