Logo

Piere Cardin kozeni cizmi original

Број на оглас: 3144473 | Објавен на: 25.11.2020, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 38

Боја: Окер

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Mnogu malku noseni

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач