Logo

KIRBY vacuum bag to Fit All Kirby Sentria

Број на оглас: 3144520 | Објавен на: 03.09.2019, 14:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Вакуум платнена вреќа за сите модели на Кирби правосмукалка Сантриа Модел стил Т
Универзална ХЕПА вреќа за Кирби

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  nikola

Потврден огласувач