Logo

Tablet Asus

Број на оглас: 3144578 | Објавен на: 05.03.2019, 16:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Asus

Големина на екранот: 7" инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tablet ASUS MeMO Pad 7 , 1.33-GHz quad core Intel Atom Z3745 CPU, 1GB RAM, 16 GB memorija

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач